🔊 🔊🔊 از : پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فاش بینالود – اماکن عمومی به : اتاق اصناف شهرستان طرقبه شاندیز موضوع : اطلاعیه نیروی انتظامی

🔊 🔊🔊 از : پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فاش بینالود – اماکن عمومی
به : اتاق اصناف شهرستان طرقبه شاندیز
موضوع : اطلاعیه نیروی انتظامی

📌1- به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و روزه داران گرامی از هر گونه تظاهر به روزه خواری خصوصا در ملا ءعام ،پوشش نامتعارف و کشف حجاب در واحدهای صنفی و اماکن عمومی که برابر پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا مجاز به فعالیت می باشند خودداری شود.
📌 2-در اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا ورعایت حرمت ماه مبارک رمضان از سروغذای سرد یا گرم در پارک ها ، تفرجگاه ها معابر عمومی و جلوی واحدهای صنفی اکیدا خودداری گردد.
📌 4-درصورت صدور مجوز فعالیت مراکز اقامتی و پذیرایی و سایر کسب و کارهای پر ریسک ( پرخطر ) برابر پروتکل های بهداشتی ابلاغی از ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا متصدیان مراکز پذیرایی بین راهی پایانه های مسافربری فرودگاهها ایستگاه های راه آهن و بیمارستان ها می توانندبه منظور ارائه خدمات به مسافرین و افرادی که دارای عذر شرعی می باشند با رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و اخذ مجوز از مراجع ذیربط و حفظ شئون اسلامی ضمن استتار مکان به گونه ای که در ملاء عام تظاهر به روزه خواری نشود فعالیت نمائید.
📌 5-درصورت موافقت ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا بازگشایی مراکز پذیرایی رستوران ،قهوه خانه سنتی و سفره خانه و سلیر واحدها ی صنفی پذیرایی فعالیت اماکن یادشده از اذان صبح تا اذان مغرب ممنوع ودرصورت مشاهده برابر مقررات و ضوابط با متخلفین برخورد خواهدشد.
📌 6-بدیهی است مسئولیت عدم رعایت مصوبات ابلاغی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا ودیگر موارد یاد شده متوجه مسئولین و متولیان اماکن مربوطه می باشد

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

درباره نویسنده

پست های مرتبط

ترک یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *